O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
marrek44ds
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 19 gru 2016 17:38
Kontaktowanie:

Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: marrek44ds » 16 sty 2017 14:38

Znalezienie odpowiedniego monitoringu, który ma za zadanie zabezpieczać naszą firmę przed kradzieżą i wandalizmem, może być kłopotliwe. Po prawidłowym podłączeniu będą prawidłowo działały przez cały okres użytkowania. Jeśli zależy Ci na zabezpieczeniu majątku swojej firmy, koniecznie załóż monitoring.

Marmona
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 16 lis 2016 12:38

Re: Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: Marmona » 01 lut 2017 12:22

Poza monitoringiem ważne jest także ogrodzenie. Na rynku jest wiele firm które oferują różnego rodzaju bramy, ale potem znaleźć serwis bram Warszawa może być kłopotliwe, dlatego warto też zwracać uwagę czy dana firma zajmuje się montażem i sersisowaniem bramy, czy tylko ją dla nas sprowadza a resztą musimy zająć się sami,

brakwszystkich22
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2017 17:33

Re: Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: brakwszystkich22 » 01 lut 2017 17:33

Ciekawe linki i ciekawe pomysły na zabezpieczenie!

ogonek21
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 29 gru 2016 08:10

Re: Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: ogonek21 » 02 lut 2017 14:13

Teraz już technika pozwala maksymalnie dobrze zabezpieczać mienie. Ale należy pamiętać, że im wymyślniejsze zabezpieczenie tym sprytniejsi złodzieje.

dardaf
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2017 00:14

Re: Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: dardaf » 04 mar 2017 00:16

Ja tam polecam zatrudnić dobrą firmę ochroniarską. Ja korzystam z usług http://yax-ochrona.pl/ i jeszcze nic się u mnie nie wydarzyło. Chłopaki spisują się świetnie, i bardzo szybko reagują na wszystkie niepokojące sygnały. Do ego mają świetny monitoring!

tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: tasia3 » 27 mar 2017 15:32

Marmona pisze:Poza monitoringiem ważne jest także ogrodzenie.


właśnie ja bym chciała postawić na swojej posesji ogrodzenie i nie wiem właśnie czy zdecydować się na legio bloki czy cegłę? Ale ta druga opcja jest strasznie droga :/ Chyba betonowe bloczki będą jednak lepsze. Też tak myślicie?

sienna081
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 18 gru 2016 18:27

Re: Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: sienna081 » 19 sie 2017 15:45

Monitoring to jedno z lepszych rozwiązań, dzięki którym możemy stale monitorować, czy ktoś nie próbuje się do niego włamać. Można również zamówić zestaw czujek, które będą nas alarmowały gdy coś będzie się działo np, z oknem czy drzwiami. Takie akcesoria typu smart (https://sklep.ferguson.pl/inteligentny- ... ofunkcyjny) to podstawa zabezpieczeń antywłamaniowych. Najważniejsze że mamy do nich dostęp za pomocą smartfona czy tabletu i tam właśnie dostajemy alarm i możemy niezwłocznie podjąć działania.

Bedec
Gastarbeiter
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2022 12:02

Re: Zabezpiecz dom przed kradzieżą

Postautor: Bedec » 20 sty 2022 10:28

Tu https://www.najlepszeotwieranie.pl/jak-zlodzieje-obserwuja-dom/ możecie przeczytać o tym jak złodzieje obserwują dom i jak się przed tym zabezpieczać.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości