O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
uffwkaxa
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2016 10:21

Re: Prezent dla syna

Postautor: uffwkaxa » 27 lut 2016 10:34

* ciekawą ksiażkę
* film na DVD
* jak lubi gry to jakaś grę komputerową

marcinwroblewski
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2015 08:14
Kontaktowanie:

Re: Prezent dla syna

Postautor: marcinwroblewski » 03 mar 2016 07:43

Jak syn się interesuje piłką nożną i lubi czytać, to może warto mu jakąś książkę lub grę w tej tematyce kupić.

---
futbol jest okrutny

panikulka
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 04 mar 2016 20:32
Kontaktowanie:

Re: Prezent dla syna

Postautor: panikulka » 06 mar 2016 14:00

bsolutnie nie da się doradzić odpowiedniego prezentu dla chłopca w tym wieku, o którym się nic nie wie. Mam czternastoletniego syna, żadna z propozycji wymienionych w tym wątku by mu nie sprawiła przyjemności, nie chodzi w trampkach tylko w ciężkich wojskowych butach, power bank ma, słuchawki muszą spełniać określone parametry, bluza z trupią czachą była dobra w podstawówce, a nie teraz. Za to z wdzięcznością przyjąłby parę tomików mangi (ale nie każdej) albo jakąś fajną planszówkę, której jeszcze nie mamy (ale mamy sporo, więc tu też ciężko), albo coś ze sprzętu obozowo-biwakowego.

MamaModelarza
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2016 14:24

Re: Prezent dla syna

Postautor: MamaModelarza » 07 mar 2016 14:29

Ja proponuje jakiś model do samodzielnego złożenia. Mój syn pasjonuje się modelarstwem. Ostatnio dostał ode mnie model helikoptera zdalnie sterowany https://modelmotor.pl/helikopter-blade- ... d-fly.html. Był zachwycony.

Skopikos
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 08 mar 2016 12:46
Kontaktowanie:

Re: Prezent dla syna

Postautor: Skopikos » 08 mar 2016 12:48

Wszystko zależy czym się syn interesuje ;) Jak go modelarstwo nie rusza to będzie raczej zawiedziony niż zachwycony.

aratunias
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2016 08:51
Kontaktowanie:

Re: Prezent dla syna

Postautor: aratunias » 11 mar 2016 08:59

Mój ma już 16 co prawda, ale on zawszel lubi dostać:
np
1. pamięć 8GB jakaś fajna
2. coś do kompa (nowa mysz, podkładka itp)
3. płyta z muzyką
4. gadżety związane z muzyką (np koszulka zespołu który lubi, książka o zespole itp)
5. ciuch np t-shirt, bluza
6. film na dvd - choć to już musi być coś super, co bardzo chce mieć
7. coś związanego ze sportem, np płetwy, maska do pływania, okularki na basen,
bidon czy torba rowerowa - zależy jaki sport lubi ten konkretny osobnik
8. coś fajnego do czytania (mój w tym wieku lubił Pana Samochodzika
9. książka na temat jego hobby np o wędkarstwie
10. może jakaś fajna torba / plecak...?

Więcej chyba nie wymyślę

megona
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2016 16:31
Kontaktowanie:

Re: Prezent dla syna

Postautor: megona » 13 mar 2016 16:32

Może jakiś samo sterujący samochód?

Zdrapaka
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 09 lut 2016 13:29

Re: Prezent dla syna

Postautor: Zdrapaka » 18 mar 2016 07:25

Myślę, że fajnym prezentem będzie coś co może zostać hobby. Młodzieży i starszym również ciągle brakuje zainteresowań na wolne chwile. Dlatego, kolekcjonowanie kufli, tablety do rysowania wraz z oprogramowaniem, zajęcia, kurs graffiti, organizacja drużyny paintballa, zbieranie monet (numizmatyka) itp.

genju11
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2016 13:46

Re: Prezent dla syna

Postautor: genju11 » 07 kwie 2016 10:00

Bardzo dobre są zabawki kreatywne dla 7 latka lub starszych dzieci. Można na prawdę znaleźć coś pożytecznego. Większość osób kupuje byle by kupić. Dla mnie najważniejsze jest rozwój dzieciaka w danym wieku. Jeśli lubi grać w piłkę kupmy mu piłkę, ochraniacze lub buty piłkarskie niech się cieszy z tego co robi ale jednocześnie się rozwija.

Zdrapaka
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 09 lut 2016 13:29

Re: Prezent dla syna

Postautor: Zdrapaka » 19 kwie 2016 15:26

A może kurs graffiti, jak ma zdolności pastyczne. Taka zabawa spayem może się okazać całkiem niezłym hobby.

Pandos22
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 24 kwie 2016 00:28
Kontaktowanie:

Re: Prezent dla syna

Postautor: Pandos22 » 24 kwie 2016 14:32

moze zegarek? :)

Eizzy
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 05 sie 2013 13:45

Re: Prezent dla syna

Postautor: Eizzy » 26 kwie 2016 11:11

Mój syn od dziecka jest wielkim fanem motoryzacji i na jego 18-ste urodziny chciałabym mu sprawić prezent w postaci: kurs prawa jazdy, a po ukończeniu pierwszy samochód. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć dokładnych informacji ile obecnie kosztuje angielskie prawo jazdy. Co do samochodu, to wybór pozostawię mężowi :)

administrator
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2007 17:01

Re: Prezent dla syna

Postautor: administrator » 26 kwie 2016 17:26

Koszt egzaminu na prawo jazdy -> https://www.gov.uk/driving-licence-fees

adampawlowski
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 23 paź 2015 11:56

Re: Prezent dla syna

Postautor: adampawlowski » 17 maja 2016 13:50

illumination pisze:Dron to świetny pomysł, jednak bardzo drogi. Alternatywą może być mini dron np z kamerką to koszt ok 300zł bądź malutki dron bez kamerki, typowo dziecięcy do latania w tę i z powrotem koszt ok 100zł + przesyłka. Zabawy mnóstwo, baterii nie potrzeba, bo można ładować go przez USB, a dziecko będzie bardzo zadowolone! Ba, nawet dorośli lubią się czymś takim pobawić. ;) Pozdrawiam.


Ja osobiście odradzam zakup takiego prezentu. Zajmuję się filmowaniem z powietrza za pomocą dronów i wiem jakie to niesie za sobą ryzyko. Trzeba posiadać odpowiednie umiejętności, aby nikomu nie wyrządzić krzywdy.

bobsher
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2016 06:26

Re: Prezent dla syna

Postautor: bobsher » 16 cze 2016 08:01

Podobno zdanie prawa jazdy w UK, jest stosunkowo proste. Dużo łatwiejsze niż w Polsce.
Wracając do prezentu dla syna. Dużo zależy od wieku i zainteresowań. Jeden lubi gry komputerowe, inny komiksy a jeszcze inny jest gadżeciarzem.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości