O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
garciapl
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2013 20:10

Zrobię fajne CV

Postautor: garciapl » 07 lip 2013 20:11

Witam serdecznie,

każdemu chętnemu zrobię oto takie CV :

http://garciapl.blogspot.co.uk/2012/07/latex-professional-cv.html

Zapraszam serdecznie!

bananowyjoe
Gastarbeiter
Posty: 25
Rejestracja: 01 lip 2013 13:43

Postautor: bananowyjoe » 07 lip 2013 21:04

ofc za free? bo jak nie to nie masz czego tutaj szukać. Od tego jest specjalny dział na londynek.net a nazywa się OGŁOSZENIA!. Dodatkowo jeśli szukasz jeleni który zapłaci za CV. omg


a kolejnym punktem jest to iż TO NIE JEST ANGIELSKIE CV! Bo w nich nie umieszcza się zdjęć^^

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 07 lip 2013 23:56

Quite pretty, right ? ;)

So, If you would like to have this one CV on your own, just write to me via Contact page ;) I will generate CV for you for very very small gift ;)


CV nie ma byc "pretty" tylko funcional

on your own?

:lol:

naum sie jezyka najpierw zanim sie za cos bierzesz

i tego w jakim stylu tutejsze CV sie pisze...

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 08 lip 2013 09:58

Nie wiem czy mam coś z oczami, ale to CV jest całkowicie po polsku napisane. Już pomijam fakt, że napisane jest zupełnie inaczej niż pisze się angielskie CV, ale jest po prostu nie w tym języku, w którym być powinno ( jeśli koniecznie chcesz o tym opowiedzieć na tym forum :twisted: ).

AnetteR
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2013 22:31

To cv to rubbish! A kto napradwde pisze dobre cv ??? V

Postautor: AnetteR » 11 paź 2013 22:37

Kto moze polecic tania firmę? Czy sa takie (oprócz angielskich co maja baaaardzo wysokie ceny !) ile płaciliście za dobre Cv np na stanowisko w biurze? Bardzo mi znalezy na profesjonalnym Cv.

gamedev
Emigrant
Posty: 446
Rejestracja: 31 gru 2011 03:25

Postautor: gamedev » 11 paź 2013 22:44

ile płaciliście za dobre Cv np na stanowisko w biurze


Czy ty masz ludzi za idiotów, którzy nie potrafią sobie CV napisać? Jak nie umiesz sobie napisać, to nie aplikuj ( i tak coś czuję, że zaraz pojawi się post w stylu "bo ja znalazłam świetną i tanią firmę blablabla" ).

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 11 paź 2013 23:08

Jezeli szukasz pracy w biurze to zakladam ze bardzo dobrze znasz angielski czyli pogogluj wzory CV i z glowy

Sith
Emigrant
Posty: 113
Rejestracja: 01 wrz 2010 09:58

Postautor: Sith » 12 paź 2013 20:48

Przecież w sieci jest masa poradników - w czym problem?

BusinessLink
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2013 10:50

Idioci piszą Cv takie jak tu a potem łądują na zmywaku

Postautor: BusinessLink » 13 paź 2013 11:02

Eh polaczku cwaniaczku - pewnie do tych nalezysz co to sami stworzyli sobie cudowne cv i na zmywaku pracują dzięki cudownemu zdaniu w życiorysie : cooking is my love... nie marajcie sie

marekleyton
Rezydent
Posty: 1162
Rejestracja: 23 lis 2010 08:38

Re: Idioci piszą Cv takie jak tu a potem łądują na zmywaku

Postautor: marekleyton » 13 paź 2013 12:06

BusinessLink pisze:Eh polaczku cwaniaczku - pewnie do tych nalezysz co to sami stworzyli sobie cudowne cv i na zmywaku pracują dzięki cudownemu zdaniu w życiorysie : cooking is my love... nie marajcie sie



nastepny Dyrektor sie znalazl...tfu...psia mac..

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Re: Zrobię fajne CV

Postautor: aina24 » 13 paź 2013 18:57

garciapl pisze:Witam serdecznie,

każdemu chętnemu zrobię oto takie CV :

http://garciapl.blogspot.co.uk/2012/07/latex-professional-cv.html

Zapraszam serdecznie!



w CV nigdy nie podaje się danych osobistych tylko osobowe,nie piszesz adresu tylko location ewentualnie, czyli miejsce zamieszkania np Londyn. Nie konieczna jest tez dokladna data urodzenia. A jesli podasz i to i to jeszcze tylko podaj w którym banku trzymasz pieniądze to się z nimi porzegnasz. :lol:


zdanie 'if you want to have this one CV on your own' nie ma sensu. On your own to można siedzieć np w domu czyli samemu. Zupełnie inne znaczenie, tutaj miałeś na myśli po polsku 'yourself'.. a jesli już piszesz CV to nie pisz this one CV bo masło maslane. Poza tym to co komu z cudzego CV więc nie to CV tylko np takie CV czyli ' like this'..
Itd..

Co do zdjęcia w CV, ja zawsze mam zdjęcie, jednak inaczej się zapamięta CV jak się wie czyje, poza tym zdjęcie, ze tak się nieskromnie wyraze w moim przypadku jest moim atutem :oops: jesli ktos uwaza, ze zdjecie moze pogorszyc CV to lepiej nie dodawac. W sumie to CV nie ma zasad jedynie co to nie podaje sie danych osobistych jak np adres bo to nawet mowi pracodawcy, ze aplikant jest nietropny, jak swoich spraw przy pupci nie umie upilnowac to jak firma bedzie sie umial zajac...

ja1klaudia
Gastarbeiter
Posty: 37
Rejestracja: 28 wrz 2013 02:28

Re: Zrobię fajne CV

Postautor: ja1klaudia » 14 paź 2013 01:10

aina24 pisze:w CV nigdy nie podaje się danych osobistych tylko osobowe...


...jedynie co to nie podaje sie danych osobistych


jesoo, dziewczyno, sie zdecyduj w koncu
i jak juz tak poprawiasz to pisz tak, aby ciebie nie musiano poprawiac, juz nawet nie o interpunkcje chodzi, co o ortografie

BusinessLink
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2013 10:50

wzory na necie plus dobry angielski

Postautor: BusinessLink » 14 paź 2013 13:36

I co z tego że zna sie angielski skoro ludzie wypisują takie bzdury w CV ze głowa boli. Jak ktoś pracuje jako manager i ma do czynienia z rekrutacją nowych do pracy - to wie o czym mowię. Jak angole takie życiorysy od was czytają - jak to mnie się zdarza, to nie dziwię się wogóle dlaczego nie możecie znaleźć (lepszej) pracy.

Niektórzy aplikując piszą po polsku : jeśli jesteście zainteresowani dobrą parą rąk to tu jest mój numer: xxxx x x

Albo: i look for any work for any money please please click my cv very good experience

Itd.

Jak wy się ludzie reprezentujecie? Dlaczego nigdy takich bzdur nie dostaniemy od murzynów czy pakoli? Nie porównuję już do angoli bo oni mają to w 1 palcu - uczą się w college'u jak napisać świetny życiorys.
Ale inni obcokrajowcy radzą sobie jakoś. Nie mowię o tych co się tu urodzili. Weźcie się w garść skoro tyle wzorów po necie i tak dobrze znacie angielski. Nie zapłacicie chyba 100 200 funtów firmie piszącej CV?

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Re: Zrobię fajne CV

Postautor: Emigrantka » 14 paź 2013 14:08

aina24 pisze:[Co do zdjęcia w CV, ja zawsze mam zdjęcie, jednak inaczej się zapamięta CV jak się wie czyje, poza tym zdjęcie, ze tak się nieskromnie wyraze w moim przypadku jest moim atutem :oops: jesli ktos uwaza, ze zdjecie moze pogorszyc CV to lepiej nie dodawac.


o curwa ale kyrk :lol:

AnetteR
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2013 22:31

Postautor: AnetteR » 14 paź 2013 14:12

Wpisuje slowo kluczowe 'cv' w dziale ogloszenia i nic sie nie pokazuje czyli nie ma tu firm piszacych cv?? Nie stac mnie placic tyle innym firmom w angli. :( :( maksymalnie moge zaplacic do £50.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 137 gości