O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 20 cze 2010 17:38

argumentowania????? a co ja argumentuje??? hehe

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 22 cze 2010 01:49

juzekbrona pisze:Detox. Ja nie siedzę na zmywaku. Nigdy nie siedziałem. I nie będę siedział.
Jest piękny czerwcowy wieczór. Siedzę sobie w ogrodzie, patrzę na trawnik, na kwiaty, na trzmiele oraz ptaszki buszujące wokół. Drzwi do living room'u są otwarte i sączy się z nich Sade z wysokiej klasy sprzętu (Bang&Olufsen). Palę sobie Camela, pociągam łyka lodowatego Absoluta i mam w dupie wszystko. Nie muszę jutro wstawać o 6am i nie muszę się pocić w metrze lub autobusie. W ręku mam "Tortilla Flat" Steinbecka a obok stoi laptop z otwartym Internet Banking. Na podjeździe stoi całkiem niezłe auto i - k... - to wszystko nie jest na kredyt.
I to wszystko jest prawda i spróbuj sobie, Detox to wyobrazić.
A teraz wytłumacz mi: co jest takiego w 22 debilach goniących za kawałkiem skóry i próbujących wbić go w siatkę, spoconych, śmierdzących i bezmyślnych. I co jest w 100 (200, 500, miliardzie) debili, że się tym podniecają, nie śpią z tego powodu, tworzą wielogodzinne dyskusje na ten temat, olewają pracę, rodzinę i próbują nakręcać dyskusje na forach?
Czy, jeżeli jutro Brunei wygra z Pernambuco to Ty staniesz się lepszy? Szef da Ci podwyżkę? Żona zmieni się w bóstwo? dzieci staną się geniuszami? Urosną Ci skrzydła a Passat zmieni się Veirona? A Tobie ozdrowieje nadgarsteK?
Football to gra dla ubogich. Ubogich duchem, rozumem i inteligencją. Amen.


No dobra Bluearmy. Wygrałeś. Leżę.

Teraz prawda.

Deszcz napier...la jak w Sandomierzu miesiąc temu. Siedzę w szopie, patrze na szambo, które wylewa a szczury zaczynają spier...lać. Sąsiad Janek otworzył drzwi od kurnika i mnie wk...rwia bo kury zagłuszają mi ajpoda. Próbuje zrobić skręta ale łapy mi się trzęso i mahora wylata. Na szczęście mam jeszcze flaszke wina "Tur" więc nie jest najgorzej. Chciałem wziąć komiksa do poczytania ale mi zamókł i tera to tylko upomnienie z banku czytam sobie. Że niby rata za płóg zaległa. Brama troche opadła to moge zobaczyć swojo fure - prawie nowy Passat TDI. Anglik! Stery po prawej! Zadawało sie tym czadu w ostatnio sobote. Tylko jak to spłacić. Blekhors juz wyndykatorów najoł.
Ale to fszystko h...j! Najważniejsze, że prondu jeszcze nie odcieli i telewizor gra i se moge mecz obejrzeć.
A do roboty jutro nie pujde. Werldkap jest, nie? Zreszto mam jusz dość tyry na zmywaku.


To teraz znasz prawde Bluearmy.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 22 cze 2010 02:00

bluearmy pisze:Jozku pseudointeligencie Brono.
tak mnie wkurwiaja twoje posty,ze nie moge nie zareagowac.
mam to,mam tamto,siedze tu, leze tam,pije to,pije tamto.
Moze sie jeszcze onanizujesz nie swoja reka,bo masz replike dloni Pameli Anderson.
napisz cos o swoich zainteresowaniach, a wtedy zobaczymy czy ludzie nie beda tego uwazac za debilizm,idiotyzm i rozrywke dla ubogich!!
czy jezeli ktos lubi ogladac football,grac w kosza,biegac po parku to jest idiota??? wez sie chlopie ogarnij i przestan popijac tyle tego Absoluta.
Jestes strasznie ubogi duchem i niestety takze inteligencja!!
Amen!!


Bluearmy. Mnie interesuje tylko jedno. Dupa. A hobby to sajder i sklejanie modeli Transformersów.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 22 cze 2010 02:03

blondynek pisze:
bluearmy pisze:nie. jestem zagorzalym zwolennikiem czegos,czego od lat ci brakuje-SEXU!!! :twisted:


masz poziom argumentowania godny aina - chyle czola, wszak dziewczyna jakies tam prawo czy lewo robi :lol:


A skąd wiesz, że Blondynkowi brakuje seksu?! Ostatnio, jak była na catwalku to kolesie musieli wychodzić bo nie wiedzieli, co rękami zrobić.

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 22 cze 2010 02:09

bluearmy pisze:Jozku pseudointeligencie Brono.
tak mnie wkurwiaja twoje posty,ze nie moge nie zareagowac.
mam to,mam tamto,siedze tu, leze tam,pije to,pije tamto.
Moze sie jeszcze onanizujesz nie swoja reka,bo masz replike dloni Pameli Anderson.
napisz cos o swoich zainteresowaniach, a wtedy zobaczymy czy ludzie nie beda tego uwazac za debilizm,idiotyzm i rozrywke dla ubogich!!
czy jezeli ktos lubi ogladac football,grac w kosza,biegac po parku to jest idiota??? wez sie chlopie ogarnij i przestan popijac tyle tego Absoluta.
Jestes strasznie ubogi duchem i niestety takze inteligencja!!
Amen!!


Niestety, ręka Pameli Anderson jużmi się do szczętu zużyła. Tera używam repliki ręki Hello Kitty. Albo rury od odkurzacza.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 22 cze 2010 09:27

Juzek !!! te ten pokojowkarz co go zlapali kiedys jak dogadzal sobie Henrym w hotelu to ty - osz ty maly zboczuszku nooo
Ostatnio zmieniony 22 cze 2010 11:07 przez banita, łącznie zmieniany 1 raz.

detox
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2010 10:35

Postautor: detox » 22 cze 2010 10:59

dyskusja zeszla zupelnie off topic, a ja pytalem o gazete i o mundial :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 22 cze 2010 11:12

cisnoles marna prowokacja i masz babo placek - to ty zaczoles

zreszta nic w tym dziwnego, kazdy temat zawsze robi sie off topic

ale ok wrocmy na temat :roll:

w pracy mialem 2 losowania druzyn(duzo chetnych) przed mundialem, po funciaku za druzyne, zwyciezca bieze £20

2x wycignolem Hiszpanie, angole malo sie nie posr... z zazdrosci, myslisz ze po tym co zaprezentowali w dwoch meczach mam szanse na pomnozenie kapitalu :?:

detox
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2010 10:35

Postautor: detox » 23 cze 2010 19:19

GB w 1/8, ale total fuxem imho, USA tez jak w horrorze, zaraz Germania bedzie sie bronic przed odlotem jutro z rpa :D

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 23 cze 2010 21:04

blondynek pisze:
bluearmy pisze:nie. jestem zagorzalym zwolennikiem czegos,czego od lat ci brakuje-SEXU!!! :twisted:


masz poziom argumentowania godny aina - chyle czola, wszak dziewczyna jakies tam prawo czy lewo robi :lol:



moze pora wyciagnac z tego jakies wnioski blondie.... :wink: to, ze ci chlopa brak juz nawet po drugiej stronie kazdego kompa czuc :lol:

aina24
Rezydent
Posty: 2989
Rejestracja: 29 sty 2010 15:34

Postautor: aina24 » 24 cze 2010 19:48

blondynek pisze:
aina24 pisze:moze pora wyciagnac z tego jakies wnioski blondie.... :wink: to, ze ci chlopa brak juz nawet po drugiej stronie kazdego kompa czuc :lol:


moze pora sie wyspac
bo pojsc po rozum do glowy to zdecydowanie za pozno w twoim wypadku :lol:



blondynek ty to chyba taka typowa bladynka z dowcipow :lol: ty chyba naprawde masz cos plastikowego w glowie, ze nie wiesz, ze po rozum nigdzie nie trzeba chodzic bo kazdy sie z nim rodzi... tylko niektorzy nie wiedza jak nim operowac jak w twoim przypadku :twisted:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 cze 2010 09:02

moze ona sie ze swoim urodzila i juz tak zostalo na tym poziomie :lol:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 68 gości