O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
detox
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2010 10:35

gazeta FUTBOLNEWS + mundial RPA

Postautor: detox » 17 cze 2010 10:37

Co sadzicie o gazecie FutbolNews, bo widze ze od niedawna sie mocno reklamuja u nas? Bo ja papierowej wersji na razie nie czytalem i nie przegladalem, zagladam do nich czasami na portal futbolnews.pl, teraz to glownie bawie sie tam w typerke Adidasa na mundialowej ich stronie.
A mundial ogolnie jak? Kicha, nie? chyba jeden z gorszych jakie widzialem w moim zyciu :? A Anglia też nie zachwyca.

detox
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2010 10:35

Postautor: detox » 17 cze 2010 11:02

I wczoraj trafilem chyba jako jedyny to wskazanie w meczu ESP - SUI :D

detox
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2010 10:35

Postautor: detox » 17 cze 2010 14:33

bravo Argentyna, super mecz z Korea i 4-1!!!

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 17 cze 2010 14:42

detox wszyscy cie olali i bedziesz teraz gadal sam ze soba?

detox
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 17 cze 2010 10:35

Postautor: detox » 17 cze 2010 20:11

banita pisze:detox wszyscy cie olali i bedziesz teraz gadal sam ze soba?



nikt tu mundialu nie ogląda, tylko na zmywaku wszyscy siedzą???

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 18 cze 2010 01:24

Detox. Ja nie siedzę na zmywaku. Nigdy nie siedziałem. I nie będę siedział.
Jest piękny czerwcowy wieczór. Siedzę sobie w ogrodzie, patrzę na trawnik, na kwiaty, na trzmiele oraz ptaszki buszujące wokół. Drzwi do living room'u są otwarte i sączy się z nich Sade z wysokiej klasy sprzętu (Bang&Olufsen). Palę sobie Camela, pociągam łyka lodowatego Absoluta i mam w dupie wszystko. Nie muszę jutro wstawać o 6am i nie muszę się pocić w metrze lub autobusie. W ręku mam "Tortilla Flat" Steinbecka a obok stoi laptop z otwartym Internet Banking. Na podjeździe stoi całkiem niezłe auto i - k... - to wszystko nie jest na kredyt.
I to wszystko jest prawda i spróbuj sobie, Detox to wyobrazić.
A teraz wytłumacz mi: co jest takiego w 22 debilach goniących za kawałkiem skóry i próbujących wbić go w siatkę, spoconych, śmierdzących i bezmyślnych. I co jest w 100 (200, 500, miliardzie) debili, że się tym podniecają, nie śpią z tego powodu, tworzą wielogodzinne dyskusje na ten temat, olewają pracę, rodzinę i próbują nakręcać dyskusje na forach?
Czy, jeżeli jutro Brunei wygra z Pernambuco to Ty staniesz się lepszy? Szef da Ci podwyżkę? Żona zmieni się w bóstwo? dzieci staną się geniuszami? Urosną Ci skrzydła a Passat zmieni się Veirona? A Tobie ozdrowieje nadgarsteK?
Football to gra dla ubogich. Ubogich duchem, rozumem i inteligencją. Amen.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 18 cze 2010 08:38

juzekbrona pisze:Ja nie siedzę na zmywaku. Nigdy nie siedziałem. I nie będę siedział.


zmywarke znaczy sie masz na stanie :?:

juzekbrona
Emigrant
Posty: 375
Rejestracja: 11 lis 2009 02:37

Postautor: juzekbrona » 20 cze 2010 01:21

Zmywarkę na stanie mam. Na raty z HFC. Ale już poszła bo sajdra brakowało. Czyli jest na stanie ale jej nima. Pokój miałem wolny na górze. Wynajełem studentkom z Polski za friko i powiem Ci Banita, że najlepsza maszyna to Kaśka i Maryna.

bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 20 cze 2010 09:37

Jozku pseudointeligencie Brono.
tak mnie wkurwiaja twoje posty,ze nie moge nie zareagowac.
mam to,mam tamto,siedze tu, leze tam,pije to,pije tamto.
Moze sie jeszcze onanizujesz nie swoja reka,bo masz replike dloni Pameli Anderson.
napisz cos o swoich zainteresowaniach, a wtedy zobaczymy czy ludzie nie beda tego uwazac za debilizm,idiotyzm i rozrywke dla ubogich!!
czy jezeli ktos lubi ogladac football,grac w kosza,biegac po parku to jest idiota??? wez sie chlopie ogarnij i przestan popijac tyle tego Absoluta.
Jestes strasznie ubogi duchem i niestety takze inteligencja!!
Amen!!

bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 20 cze 2010 13:20

kolezanko blondynek slepo zakochana w jozku. jezeli czytalabys posty dokladnie i ze zrozumieniem,to zauwazylabys,ze moje zdanie
"Jestes strasznie ubogi duchem i niestety takze inteligencja!! " bylo parafraza jozka:
"Football to gra dla ubogich. Ubogich duchem, rozumem i inteligencją. "
Wiec jak sie dopier...dalasz szczegolow to zacznij od poczatku.
Aha parafraza to trudne slowo, na szczescie jest WIKIPEDIA :lol:

bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 20 cze 2010 14:54

O Wspaniala!! Dziekuje ,ze mnie uswiadomilas!! Faktycznie to zazdrosc i zawisc!!! posypie glowe popiolem i zapierdzielam na kolanach do Czestochowy,dziekujac,ze zostaly mi oczy otworzone!!!
Jezeli wyzywanie kilkuset milionow ludzi od idiotow i debili to ironia,to Ty musisz byc strasznie ograniczonym czlowieczkiem.
i wiecej tego watku rozwijal nie bede,wiec odpusc sobie i nie mecz paluszkow i klawiatury!

bluearmy
Gastarbeiter
Posty: 85
Rejestracja: 07 kwie 2009 15:32

Postautor: bluearmy » 20 cze 2010 16:57

nie. jestem zagorzalym zwolennikiem czegos,czego od lat ci brakuje-SEXU!!! :twisted:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 51 gości