O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
NataliaGrz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2014 12:41

Pomagacie?

Postautor: NataliaGrz » 14 lut 2014 12:43

Witam,
ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad tym, ile dobrego mógłby zrobić każdy z Nas, gdyby poświęcić trochę czasu w pędzie życia codziennego. Postanowiłam zaangażować się w akcje, które w jakikolwiek sposób mogłyby pomóc chorym dzieciom i ich rodzinom. Przeszukując szerokie strony internetu trafiłam na wyjątkową fundację, która swoją historią podbiła moje serce. Historia Fundacji jest niezwykle poruszająca. Założycielami instytucji są zdeterminowani i pełni wiary rodzice, rodziny oraz przyjaciele chorych dzieci, którzy nie pobierają wynagrodzeń za prace i szerokie działania wykonywane na rzecz Fundacji. Instytucja wspiera swoich podopiecznych poprzez finansowanie leków oraz sprzętu medycznego, pokrywa koszty pobytu rodziców w przyszpitalnym hotelu, pokrywa koszty diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji dzieci nieobjętych ubezpieczeniem zdrowotnym.
Jednym ze sposobów, w jaki może pomóc każdy z Nas jest przekazanie 1%. Dajmy Fundacji szansę pomóc innym.
Wchodząc na stronę internetową fundacji możemy skorzystać z nieodpłatnego programu do rozliczania PIT.
pomocdzieciom.eu
Wierzę, że dobro powraca. A Ty?
POMOC się LICZY!
KRS 0000140007

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 lut 2014 13:11

Chyba pomyliłaś fora

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 lut 2014 13:17

Wierzę, że dobro powraca. A Ty?


Ja nie - ja pomagam bezinteresownie, bez myslenia ze w jakis tam sposob jakos tomi sie "zwroci" czy do mnie wroci.

Ale ja pomagam braciom mniejszym. Przewaznie futrzatym. Czasem pierzatym.

Zadne takie "wielkie hasla" jak ten post mnie nie ruszaja - baaaa, nawet dzialaja odpychajaco.

oszczedzarkacouk
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 21 sty 2014 22:50

Postautor: oszczedzarkacouk » 14 lut 2014 16:26

Ja tez pomagam Smile moim marzeniem, ktore niebawem chcialbym zamienic w cel do wykonania jest zalozenie fundacji, ktora bylaby w stanie pomoc rodakom w tarapatach finansowych na wyspach czy potrafilaby zajac sie szerzeniem wiedzy i edukacji finansowej. Poki co pomagamy w ramach porady na forum czy starajac sie przyblizac problematyke w artykulach na stronie http://www.oszczedzarka.co.uk

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 14 lut 2014 16:34

zapomniales dopisac - i spamuje gdzie sie da.. ziewww

ironick
Emigrant
Posty: 735
Rejestracja: 17 paź 2013 22:35

Re: Pomagacie?

Postautor: ironick » 14 lut 2014 23:17

[quote="NataliaGrz"][/quote]

no dobra
tyle zes sie, dziolcha, opisala o tej pomocy
a nawet zes sie jednym wyrazem nie zajaknela jaka jest NAZWA tej fundacji :D
nie, zebym byla chetna... ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 61 gości